ÖVRIGT / Diverse / Tidningsställ 9959075
*
nr 995 9075
Tidningsställ
Teak
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 18:13:02
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/11 22:39:41
1
100 kr
15/11 10:32:25
2
250 kr
16/11 17:58:10
3
600 kr
16/11 18:06:40
4
600 kr
16/11 18:06:40
3
600 kr (Budbetjänt)
16/11 18:08:02
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: teak teakmöbler tidningsställ trä
-
6148 Ankare
Järn. Höjd: 105 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 20:24
-
5309 Askfat
på ställning, 1950-tal. Höjd: 80 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 18:53
-
6217 Bricka
+ 2 tabletter+ 6 tabletter
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 20:43
-
6068 Hänglås
2 st, Polhem, metall. Längd: 10 cm
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 19:28
-
4190 Hänglås
Antikt, järn. Med nyckel, Längd: 26 cm
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 18:05
-
6218 Lampskärmar
3 st, Firma Svenskt Tenn
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 19:45
*
Tidningsställ
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 9075
Tidningsställ
Teak
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/11 22:39:41 | 1 | 100 kr |
15/11 10:32:25 | 2 | 250 kr |
16/11 17:58:10 | 3 | 600 kr |
16/11 18:06:40 | 4 | 600 kr |
16/11 18:06:40 | 3 | 600 kr (Budbetjänt) |
16/11 18:08:02 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: teak teakmöbler tidningsställ trä
-
6148 Ankare
Järn. Höjd: 105 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 20:24 -
5309 Askfat
på ställning, 1950-tal. Höjd: 80 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 18:53 -
6217 Bricka
+ 2 tabletter+ 6 tabletter
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 20:43
-
6068 Hänglås
2 st, Polhem, metall. Längd: 10 cm
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 19:28 -
4190 Hänglås
Antikt, järn. Med nyckel, Längd: 26 cm
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 18:05 -
6218 Lampskärmar
3 st, Firma Svenskt Tenn
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 19:45